O mnie

Moje zdjęcie
Jestem szczęśliwą żoną i matką... czasem szaloną, czasem zamkniętą... czasem z głową w chmurach, a czasem zdołowaną...ale to chyba normalne;)

wtorek, 29 października 2013

Co by było gdyby?.......

Czy zastanawialiście się kiedyś co by było gdyby.......? Mnie czasem nachodzą takie myśli kim ja jestem? nie chodzi tu o płeć, status społeczny itd. tylko o tę cząstkę we mnie, o świadomość to "coś" w środku. Tzw "JA" Często nam wywala internet i kablówkę tak to jest jak ma się pakiet od jednego dostawcy. A co by było gdyby tak zabrakło prądu?? Komórki przestały by działać?? Nie było by internetu, telewizji, prądu, paliwa, czyli rzeczy które niby są nam potrzebne do egzystowania. Młodzi ludzie się dziwią jak nasi rodzice dziadkowie mogli żyć bez internetu, telefonów komórkowych. pamiętam jak dziś gdy załatwiałem z mama wniosek na telefon a jaka była radość jak już czerwony telefon zawisł w domu i zadzwonił. Takie sceny jak wymiana starego telewizora marki RUBIN na telewizor z pilotem Adyson to wtedy patrzyło się na TELEWIZOR, a nie na programy czy filmy. Świat zapierdala jak szalony więc do doświadczą nasze dzieci, wnuki ??? poduszkowce??? telefony wszczepione w organizm???? co kryje przed nami przyszłość?????? Ile spełni się z wizji futurystów??? czy to co teraz czytamy w Science Fiction za jakiś czas będzie codziennością? Roboty nas zastąpią to już w ogóle nie będziemy się widywać z ludźmi. Niech wyłączą prąd na parę dni, niech komórki przestana działać, internet szwankuje, pomimo tylu udogodnień nowinek technicznych jesteśmy bardziej samotni i obcy. Jeśli my tego nie zmienimy to po co nam wojny, choroby, kataklizmy,  sami się wykończymy i wyginiemy jak dinozaury. Podczas mego wypoczynku staramy się z rodzinką nadrobić zaległości w odwiedzinach i udaje nam się. Odwiedziliśmy mojego znajomego rok po jego weselu i ku naszej radości rodzinka im się powiększy ( życzymy im wszystkiego najlepszego i szczęśliwego rozwiązania ) kolejni na liście "zaniedbanych" była koleżanka Agatki tutaj się urodziło 4 miesiące temu słodki bobas ale widzieliśmy go tylko "przelotnie" a mimo że jechaliśmy do Jakubka.
Lista jest jeszcze nie dokończona można się wpisywać, wolne terminy to ....... każdy wolny dzień a spotkanie może być u nas albo na wyjeździe byle spotkanie na żywo :P
Dość tych rozmyślań teraz coś na osłodę tych szarych ciepłych ponurych dni :D 
Specjalnie dla rozpieszczenia mojej żonki tych dwóch kucharzy
 Przygotowało to
Więc podczas spotkań u nas tylko takie skromności donutki
Pozdrawiamy Was ciepło i ściskamy wirtualnie tylko.

5 komentarzy:

 1. I jak tu przy takim Mężu który oponki piecze i inne pyszności nie mieć"oponki"!!!!!!! ech 2 tygodnie szaleństwa a potem będziemy się odchudzać hahahahaha kocham Cię:*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 2. No ładnie...faktycznie ciężko przy takich pysznościach nie mieć " oponki " pozdrowienia dla całej rodzinki

  OdpowiedzUsuń
 3. Adi.... co czytasz? Czuję tu wyraźny wpływ jakiejś powieści :))))))))))))))))
  Wydaje mi się, że to nie istotne, żeby zastanawiać się nad tym, co by było gdyby! Ważne jest to, co jest tu i teraz, to co się ma aktualnie! Po co se dupe zawraćać zamieszkłymi czasami?! czasu i tak nie cofniemy, my żałujemy, ze mamy coś za sobą, wypominamy naszym dzieciom to, co się nazywa "postępem w technice", a przecież oni też porodzą swoje i też to będzie inny świat :)
  Za dziećmi trzeba nadążyć, pomagać im w tym co mają teraz, uczyć ich z tym żyć i samemu zdobywać wiedzę :) I tak nas prześcigną, jak my własnych rodziców.
  A co kryje przyszłość?! A co to za różnica? :))))))))))))) hahahahahahaha nie nam będzie dane się z tym borykać :)))))))))))))))))))) Ale za to my teraz możemy przekazywać naszym dzieciom WARTOŚCI które uważamy za istotne, aby wyrośli na mądrych, uczciwych i wartościowych ludzi.
  Pieczesz z Adasiem? On kiedyś to zrobi z własnym dzieckiem...
  Nauczysz go wbijać gwoździe? On nauczy swoje dzieci...
  itditd....
  kółeczka mniam mniam!!! też je lubię :))))))))))))))))) jutro zrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. tylko niech nie wyłąają przed 10;)))))) bo mi wypłata przychodzi przelewem;))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Making meat and cheese sandwiches (no crackers) while motility by a hearth and listening to few creation Xmas tunes. For more ==== >>>>>> http://www.healthcaresups.com/spartagen-xt-exposed/
  Spartagen xt

  OdpowiedzUsuń