O mnie

Moje zdjęcie
Jestem szczęśliwą żoną i matką... czasem szaloną, czasem zamkniętą... czasem z głową w chmurach, a czasem zdołowaną...ale to chyba normalne;)

środa, 26 czerwca 2013

Świętujemy:)

Dziś kochani krótko i tylko o mnie ;P Otóż wpadam podzielić się z Wami swoim urodzinowym torcikiem :) Dziś skończyłam 28 lat... matko a jeszcze niedawno obchodziłam 18-nastkę ;P Posiedzieliśmy z rodzicami moimi i mojego Mężulka i tyle. Takie małe świętowanie w tym roku :) ale za to Mąż zaszalał z prezentem...ech zaskoczył mnie bardzo... Bo która kobieta nie lubi błyskotek?? hi hi hi :) Kończę idę przytulić się do Mężulka - częstujcie się kochani ;P

To dzieło mojej kochanej Asi :) Piękny co nie?:)

8 komentarzy:

 1. Piękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ma talent :)
  a dla mnie coś zostało?! :) a jaki w środku???

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda nad wyraz apetycznie :) Wszystkiego najpiękniejszego i cudownego - choć 3 cuda masz obok, zatem i szczęście masz obok, zatem zdrówka życzę, bo ono jest jednak najważniejsze:) Buźki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. z okazji 18stki :) wszystkiego NAJ..... Agacik dla Cię
  zdrówka i pociechy z pociech :)
  kawałek urodzinowego torcika sobie zaiwaniłem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego co najlepsze!!! Przede wszystkim dużo optymizmu... i siły i dobrego spojrzenia na życie :) Radości z bliskich! Całusy!

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.ermail.pl/klik/VnBWamMC

  OdpowiedzUsuń
 6. to prawda, piękny, przepraszam, ze tak późno, ale i tak życzę Ci spełnienia marzeń i wszystkiego, co najpiękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sto lat Młoda ;)


  skomplikowana :*

  OdpowiedzUsuń